Go to ...
E devlete Giriş Yap


E devlet giriş yap E devlete tc ile giriş giriş nasıl yapılıyor – E devlet şireli giriş bilgileri Belkide dünyanın en gelişmiş ve sorgulama ve bilgi öğrenme sistemlerinden birisi olan e devlet sistemi tüm kamu hizmetlerini bir arada toplayan ve 2008 yılında faaliyete girerek bir çok işi ve bilgi öğrenme işlemlerini kolaylıkla yapmanıza imkan veren bir internet sitesidir. E devlet sisteminin vatandaşlarımız için sunduğu hizmetlerden yararlanılabilmesi için bir e devlet şifrenizin hali hazırda bulunarak e devlet sistemine giriş yapılması gerekmektedir. 

E DEVLET HİBE KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

E devlete Giriş Yap E DEVLET SİSTEMİNE NASIL GİRİŞ YAPILIR? :E devlete giriş için 4 farklı giriş yöntemi vardır. Bu yöntemler; * E-DEVLET ŞİFRESİ ALMA E devlet şifresi ile ( Postanelere giderek cüzi bir bedel karşılığında alabileceğiniz size özel şifre sistemidir. Bu zarfı aldıktan sonra kişisel bilgileriniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz biz bunu tavsiye ediyoruz ) * Mobil İmza ile edevlete giriş * Elektronik İmza ile e devlet girişi * Tc kimlik kartı ile numarası ile e devlete giriş işlemi E devlet şifresi ile giriş için bulunduğunuz İl’deki size en yakın Ptt Müdürlüğüne giderek ve kimliğinizi ibraz ederek 4 lira karşılığında e devlet şifrenizi alabilir ve kendiniz ile ilgili tüm sorgulama ve bilgi öğrenme işlemlerinizi bu şifre ile yapabilirsiniz. Eğer e devlet şifreniz daha önceden var ise ve unutmuş iseniz

E DEVLET SEYAHAT İZİN BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

E devlet sistemi Kapısı  Mobil İmza Yöntemi ile giriş : İkinci yöntem ise mobil imza ile giriş yöntemidir. Mobil imza ile giriş için Türkcell veya Avea GSM şirketlerinin sundukları mobil imza hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet ön başvuru, başvuru ve aktivasyon olarak 3 aşamalıdır. GSM hattınıza mobil imza aldıktan sonra TC kimlik no ve GSM numaranızı girmeniz gerekmektedir. GSM operatör seçiminizi yaparak ilerle tuşuna bastığınızda karşınıza çıkan pencerede mobil imza girişini yapmanız gerekmektedir.

E DEVLET GIDA VE PARA YARDIMI İÇİN TIKLAYINIZ

E devlete giriş yap için Elektronik İmza Yöntemi: 3. yöntem olan elektronik imza ile giriş için bir elektronik imzaya ihtiyacınız bulunuyor. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilen kuruluşlar aracılığı elektronik imzanızı alabilirsiniz. Elektronik imzanızı aldıktan sonra ise bilgisayarınıza kurulacak bir program vasıtası ile e devlet sistemine giriş yapabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise TC kimlik kartı ile giriş işlemi için bu yılsonunda dağıtımı başlayacak yeni kimlik kartları ile e devlet sistemine giriş yapabilirsiniz. Bu giriş yönteminde standart kart okuyucu ile giriş veya kart erişim cihazı ile giriş yapabilirsiniz. E devlet sistemine bu giriş yöntemlerinden herhangi birisini kullanarak sunulan kamu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

E-Devlet giriş yap kapısı aynı zamanda emeklilere de bir çok sorgulama imkanı tanıyor: Devlet ile vatandaş arasında portal durumunda olan bu sistemden aynı zamanda Emekliler her türlü maaş sorgulamalarını da bu sistem üzerinden yapabiliyorlar. Özellikle beklediğiniz emekli maaşlarından daha düşük bir para geçti ise elinize, hastane mi başka bir durum mu diye tüm kesintileride öğrenebilirsiniz. Bunu yapmak için yine sisteme giriş yapacaksınız. Sizlere kısa yolunu da vereyim.

E  DEVLET HES KODU ALMAK İÇİN TIKLAYIN

E-DEVLET KAPISI GİRİŞİ ŞİFRESİ NASIL ALINIR ? E-devlet şifrelerinizi almak üzere, Türkiye Cumhuriyeti tarafından size verilen ve üzerinde TC kimlik bilgilerinizin bulunduğu nüfus cüzdanlarınız ile birlikte, en yakında bulunan Postane ( PTT MÜDÜRLÜKLERİ ) ne şahsen müracaat ederek şifre alabilirsiniz. E  devlet şifresini ilk kez alırken mutlak suretle kendi cep telefonu bilgilerinizi verin. Şifreyi kaybederseniz ihtiyacınız olacak.

YERİME BAŞKA BİRİSİ E DEVLET KAPISI  ŞİFRESİNİ ALABİLİR Mİ ? Kimliğinizi aile bireylerine hatta eşinize kardeşinize bile verseniz, yerinize hiç bir şekilde e devlet şifresi alamazlar. E devlet şifre verimi sadece şahsen müracaatlarda veriliyor. Devlet, kendi güvenliğiniz için size özel olan bu bilgileri sizin haricinizde hiç kimseye vermez ! E DEVLET ŞİFRESİNİ KAYBEDERSEM NE OLUR ? Hiç birşey olmaz, siz sadece yeniden şifre alırsınız ya da sayfanın en altında bulunan linke girerek verilen bilgiler ışığında e devlet şifrelerinizi sıfırlayabilirsiniz.

YENİ E DEVLET ŞİFRESİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

E-DEVLETE ŞİFRELİ OLARAK GİRİŞ İŞLEMLERİNİ AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE YAPACAKSINIZ ( PTT DEN ALDIĞINIZ ŞİFRE ) Google aracılğı ile E devlet giriş yazdığınızda, birinci sayfa birinci sırada çıkan giris.turkiye.gov.tr sitesine dönem dönem girişlerde problem yaşandığı gelen bilgiler arasında. Sitemiz üzerinden e devlete giremezsiniz bu verdiğimiz adres, eğer sürekli dönüyor ve giriş yapmıyor ise beklemekten başka yapacağınız birşey yok. Muhtemelen çok yoğunluk var ya da sistemde güncelleştirme yapılıyordur daha sonra deneyeceksiniz. Site açıldığında üst alana tc kimlik bilgilerinizi ve hemen alt alana da şifrenizi girerek sisteme giriş yapacaksınız. Aşağıdaki resimden görebilirsiniz E devlet giriş yap

e-devlet giris

e-devlet giris yap

 

 

ÖNEMLİ HATIRLATMA : Değerli E-devletgiriş.com kullanıcıları, sizlere E devlet sistemi ile ilgili bilgileri zaman içerisinde sunyoruz. Tabiki bu bilgilerin tamamının sorgulamanması için sizlerin mutlaka E DEVLET ŞİFRESİNE ihtiyacı olacaktır.  Daha önceden E devlet şifrelerini almış, aldığı zarfı ve şifreyi unutmuş ve kaybetmiş olanlar şifre sıfırlama yöntemi ile yeni E devlet giriş yap şifresini edinmelidirler.

TC İLE E  DEVLET GİRİŞ İŞLEMİ YAPILABİLİYOR MU ? : Sadece tc kimlik bilgilerinizi girerek, e devlet sistemine giriş yapamazsınız. Bunun için PTT Müdürlüklerine bizzat kimlikleriniz ile müracaat ederek sadece siz şifre alabilirsiniz. Bu şifreyi yerinize kimse alamaz. turkiye.gov.tr sistemine tc kimlik ile giriş yaparak tüm işlemlerinizi yapmalısınız. Yeni yeni google aramalarında üst seviyede olan siteler sizlere sgk hizmet gününüzü sorguladıklarını söylüyorlar ama bu yalandan başka birşey değil. türkiye.gov.tr haricindeki hiç bir sisteme güvenmeyin. Kişisel bilgilerinizi güvende tutmak adına bu tür sitelere lütfen itibar etmeyelim.

E devlet seyahat izin belgesi alma seyahat izin belgesi sorgulama

Değerli arkadaşlarım Ramazan ayı içinde bilindiği üzere ucu açık olmak üzere seyahat izinleri kısıtlaması geldi. Bu bakımdan e devlet şifresiyle seyahat izni alma sorgulama işlemleri ni de artık e devlet sistemi üzerinden yapacaksınız. E edevlet şifreleriniz var ise bu bağlantıya girerek seyahat izni alabilir sorgulayabilir sonucunu öğrenebilirsiniz. turkiye.gov.tr/goc-idaresi-yol-izin-belge-basvurusu  bu adresi tarayıcınıza yapıştırarak izin belgesi için başvuruda bulunabilirsiniz.

E DEVLET ŞİFRE DEĞİŞTİRME  konumuza bakarak şifrelerini yeniden sıfırlayabilirler.

EVE TESLİM ONLİNE E DEVLET ŞİFRESİ NASIL ALINIR TIKLAYINIZ

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

34 Responses “E devlete Giriş Yap”

 1. salah batal
  20 Haziran 2021 at 22:15

  e devlet sifresini nasil alabilirim

 2. Semra şahin
  18 Haziran 2021 at 22:44

  Evim kira 3çocuk çocuk var işsiz serbest olursagider yeşil kartlıyimgelir lütfen yardım efin Allah rızası için çoktur durumdayız nakliyardimedin

 3. Asiye
  1 Haziran 2021 at 18:10

  Yardım istiyorum gıda su kıra eşya lütfen yardım istiyorum

 4. gazi şahin
  3 Mayıs 2021 at 13:13

  e devletten e postamı dogrulamak için ugraşıyorum süre kısıtlı oldugu icin ne yapabilirim

  • edevletgiris
   5 Mayıs 2021 at 00:54

   Selamlar GAzi Şahin,

   Tam olarak hangi kısıtlamadan bahsediyorsunuz. Zaman mı yetmiyor acaba ?

 5. 23 Haziran 2020 at 10:23

  Merhaba ben e-devlet şifresi aldım,kayıt oldum fakat siteye girişte sorun yaşıyorum.Yani kimlik numarası ve e-devlet şifresini yazıp onay tuşuna basınca kimlik numarası vaya e-devlet şifresi hatalı diyor.
  Yalnız “Şifre mi unuttum” dan yapmak istediğimde kimlik numarasından bazı bilgiler isteniyor.Onu da çipin içine gizlemişler ona da bakmayı bilmiyorum.Nasıl yapacağım?

 6. 11 Eylül 2018 at 17:16

  Biz bu bimer şikayetlerini nasıl yapıcaz acaba ??

 7. dilek üstündağ
  31 Temmuz 2018 at 17:10

  merhabalar, E-devlet şifrem var ama 1 hafta önce giririyordum. Şimdi aynı sayfa açılmıyor, neden? Güncelleme falan mı yapılıyor???

 8. 28 Temmuz 2018 at 09:01

  aylık emekli maaşımı öğrenmek istiyorum Edevlet no mu öğrenmek istiyorum

 9. Aslan ÖZTÜRK
  27 Temmuz 2018 at 11:20

  sayın uzman bey ben 20.03.1982 tarhıde memur olarak goreve başladım 1987 yılından ıhtıbaren elektrık teknısyenı olarak gorec yapıyorum yanı ıdarı personelken teknık personel oldum TEDAŞ Kurumunda Teknik şef olarak görev yaptım şimdı İzmir il Tarım ve Orman müdürlüğünde teknısyen olarak görev yapıyorm emeklı olmak istiyorum e zaman ve nasıl emeklı olursam maaş ve emeklılık ıkramyem ne kadar olur bana bilgı verırmısınız saygılar sunarım

 10. İLHAN
  19 Temmuz 2018 at 05:02

  ÇOK GÜZEL HAZIRLANMIŞ

 11. 6 Temmuz 2018 at 20:12

  Soy ağacımı nasıl öğrene bilirim acaba ?

  • vfmvfnnd
   6 Temmuz 2018 at 20:14

   belki bi yuotube ye yaz anlatan vardır zaten kimse ulaşamıyor istediğine mesalaben

 12. 2 Temmuz 2018 at 23:13

  Maşım neden az

 13. yusuf bicer
  11 Haziran 2018 at 23:09

  slm aleykum sn cumhurbaskanim sizden ricam lise ve denqe okullarinda yil sonu ortalamasi.90 ve uzeri olan oqrencilerimize af qetirif bayram ve secim mujdesi vermek qenclerimiz soksklara dusup ziyan olmasinlaar sayqilaeimla

 14. 19 Nisan 2018 at 18:06

  Emekli naaş sorgulaması

 15. 7 Nisan 2018 at 11:08

  E devlet şifremi unuttum e devlet kapısından almak istiyorum internet üzerinden ama şifre alamıyorum yeni kimlik kartı var dogrulama kodu ve TC mi kabul etmiyorum bu sorunu nasıl çözerim lütfen cevap verirsen sevinirim

 16. Levent
  1 Ocak 2018 at 16:39

  Ssk

 17. hüseyin
  23 Temmuz 2017 at 23:59

  Şifremi unutum

 18. 23 Mayıs 2017 at 13:50

  E.devlet sifremi istiyorum

 19. hasan
  7 Şubat 2017 at 09:33

  Askere ne zaman giderim

 20. 14 Ocak 2017 at 21:40

  Sifremi unuttum

 21. 14 Ocak 2017 at 21:34

  ASKERLİĞİMİ öğrenmek istiyorum

 22. 8 Ocak 2017 at 18:08

  Asgere ne zaman gidecem nereye gidecem

 23. İbrahim Güner
  21 Ekim 2016 at 19:30

  Tazminat davası sonucu almadım

 24. Murat
  5 Ekim 2016 at 23:39

  E devlet sifremi unuttum

 25. Sebahattin AKTAŞ
  15 Eylül 2016 at 18:24

  Şifremi unuttum. Yeni şifre almak istiyorum

 26. Kezban
  9 Eylül 2016 at 18:52

  MERHABA e devlet şifresini aldim unuttum tekrar aldım sisteme giriş yapamıyorum ekranda profilinizde cep tel ve e posta bilgileriniz tanımlı değil diyerek uyarı veriyor ne yapmalıyım?

 27. 8 Eylül 2016 at 00:49

  T.C. Kimlik Numarası ve doğrulama bilgileri eşleşmemektedir.

  Hepsini doğru giriyorum bu çıkıyor nasıl olacak bu iş götünüz göğe erdi mi e devlet şifresi çıkartarak …

 28. Ramazan girmeç
  1 Eylül 2016 at 22:18

  E devlet şifremi unuttum

  • edevletgiris
   2 Eylül 2016 at 18:39

   Selamlar Ramazan, bu konuda altta e devlet şifre sıfırlama linkine giriş yaparsanız sıfırlama işlemi yapabilirsiniz.

 29. Mahmut
  1 Eylül 2016 at 16:48

  Dilekcemin cevabını alamadım..1 temmuz 2016 tarihli dilekcemin sonucunu alamadım

 30. Tevfik Sönmez
  25 Ağustos 2016 at 10:16

  E devlet şifresi almak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.